http://mediashare.ir/
About us - شبكه اجتماعي آشیون

ورود به سایت

نام کاربری:

رمز ورود:

درباره آشیون

شبکه اجتماعی آشیون دات کام


آشیون شبکه اجتماعی نوپا و جدیدی است که از تاریخ دهم اسفند 1389 شروع به فعالیت و عضوگیری نموده است ، هدف اولیه ما جذب کاربران و ارائه مطالب و محتویات مفید به کاربران بوده و هست و در این راستا سعی در بروز رسانی به موقع و منظم دیتاها و اطلاعات سایت داریم. مطالب سایت در موضوعات مختلف علمی ،فرهنگی ، هنری ، مذهبی ، اجتماعی ، طنز و ... توسط کاربران گردآوری شده و در اختیار عموم قرار می گیرد.
آشیون دات کام به عنوان یک سایت ایرانی و یکی از صدها سایت موجود از نوع خود در فضای مجازی ایران سعی دارد بیش از هر چیز در ایجاد محیط های یادگیری ، بحث و تبادل نظر منطقی و بالابردن سطح اطلاعات عمومی کاربران اینترنت ایران عزیز سهم اندکی داشته باشد ، هر چند همواره سعی بر این بوده که به اندک راضی نشویم.
امید است فضای ایجاد شده و محتواهای موجود در آن منجر به جذب بیشتر جوانان و قشر کاربر اینترنت ایران گردیده و این فضا برای این سطح از جامعه مفید و جذاب باشد ، آشیون دات کام همواره آماده پذیرش پیشنهادات و انتقادات عموم کاربران بوده و تلاش دارد نیازهای آنان را در حداقل زمان ممکن برآورده سازد ، امید است در این راه با همکاری و یاری تمامی کاربران عزیز به اهداف عالیه دست یابیم.تیم مدیریت شبکه اجتماعی آشیون