http://mediashare.ir/
تفریحاتی که در کرابی به انتظار شما هستند - Blog - buralan - شبكه اجتماعي آشیون

ورود به سایت

نام کاربری:

رمز ورود:

تفریحاتی که در کرابی به انتظار شما هستند

39 بازدید  2017-08-30 11:26
کرابی (krabi)، یکی از زیباترین جاذبه های کشور تایلند برای بازدید از جاذبه هایی منحصربه فرد می باشد.
کرابی دارای سواحل مختلف و بی نظیری است که از مهم ترین آن ها می توان به ساحل آئونانگ و ساحل نوفارات تارا اشاره کرد. همان گونه که غواصی از تفریحات تایلند محسوب می شود در شهر کرابی نیز رواج دارد.
کرابی چندین ساحل مختلف داشته که از آن ها به عنوان زیبا ترین جاذبه های گردشگری کرابی یاد می شود. ساحل زیبای نوفارات تارا در17 کیلومتری شهر کرابی قرار گرفته و از یک ساحل ماسه ای 3 کیلومتری با پوشش ضخیمی از گیاهان کازوارینا و آب شفاف و زیبا،  تشکیل شده است. هنگامی که آب پایین می رود، طول این ساحل بیشتر هم می شود و با این ترتیب می توان مناطق زیادی از اطراف را به هنگام پیاده روی در ساحل مشاهده نمود.
شما برای تفریح می توانید تالاب Princess را نیز در برنامه خود بگنجانید و از دیدن زیبایی های آن لذت ببرید این مکان یکی از مقاصد معروفی است که حتی افراد کم تجربه هم می توانند از آن دیدن کنند تالاب Princess آماده ارائه خدمت به گردشگران می باشد و نمای زیبایی از سراسر منطقه ریلی (Raily) را فراهم می کند. برای بازدید از جاذبه های گردشگری این شهر با تور کرابی همراه شوید.
کشور تایلند بین دو کشور هند و چین واقع شده و غذا های آن تلفیقی از غذاهای هندی و چینی است بیشتر غذاهای تایلندی را یا بخار پز می کنند و یا تفت می دهند. غذاهای تایلندی به راحتی قابل تشخیص است و ویژگی های خاص خود را دارد. با وجود ترکیبی از طعم شیرین، ترش، شور و تند مجموعه ای از سلیقه های مختلف را به خود جذب خواهد کرد.
اشتراک گزارش تخلف

نظرات نظرات (0 )

نقاشی