http://mediashare.ir/
هتل اشلی پلازا پاتونگ در پوکت - Blog - buralan - شبكه اجتماعي آشیون

ورود به سایت

نام کاربری:

رمز ورود:

هتل اشلی پلازا پاتونگ در پوکت

47 بازدید  2017-08-30 11:51
هتل اشلی پلازا پاتونگ (The ASHLEE Plaza Patong Hotel & Spa)، یکی از بهترین هتل های شهر پوکت برای بازدید از جاذبه های این جزیره به شمار می رود.
هتل های پاتایا به دلیل توریستی بودن این شهر از تنوع بالایی برخوردارند به طوری که برای هر مسافری با هر بودجه ای هتل مناسب یافت می شود. هتل چهار ستاره اشلی پلازا پاتونگ پوکت در مجموع دارای 249 اتاق سوپریور، اتاق دلوکس و سوئیت اجرائی یک خواب می باشد که با مبلمان مدرن تزئین کرده‌اند.
هتل 4 ستاره اشلی پلازا پاتونگ با انواع غذا های بین المللی و تایلندی آماده پذیرائی از مهمانان خود است و کافه آن نیز انواع بستنی، شیرینی و سالاد را ارائه می دهد. در تور تایلند شرکت کنید و یک سفر بی نظیر و رویائی را برای خود به ارمغان می آورد.
این اقامتگاه به عنوان یکی از هتل های 4 ستاره تایلند، در میز تور خود انواع خدمات گردشگری را ارائه می دهد و به مسافران در زمینه هماهنگی تور ها و تهیه بلیط مکان های تفریحی و دیدنی پوکت کمک می کند. برای خانواده هایی که با فرزندان خود به پوکت سفر کرده اند خدمات نگهداری از کودک در نظر گرفته شده. برای بازدید از جاذبه های اطراف این پوکت و استفاده  از امکانات این هتل با تور تایلند ارزان همراه شوید.
اشتراک گزارش تخلف

نظرات نظرات (0 )

نقاشی