http://mediashare.ir/
سفر به مالزی - Blog - buralan - شبكه اجتماعي آشیون

ورود به سایت

نام کاربری:

رمز ورود:

سفر به مالزی

66 بازدید  2017-09-20 13:11
مالزی کشوری مسلمان با جاذبه های فراوان است. مالزی با داشتن جاذبه هایی منحصربه‌فرد یک سفر عالی را برای شما در تور مالزی مهیا خواهد کرد. در این کشور شما معبدها را در کنار مساجد و کلیساها مشاهده نمایید. می‌توانید تجربه جشن کریسمس را داشته باشید، در حالی که برای جشن سال نوی چینی آماده می‌شوید؛ می‌توانید عظمت و شکوه ماه مبارک رمضان را مشاهده نمایید و در زمانی دیگر از هیجان و شادی فستیوال هندی هولیدر تور مالزی لذت ببرید.
مالزی خانه برخی از زیباترین جاذبه‌های طبیعی، نه تنها در کل آسیا بلکه در تمام دنیا است. این گوهر آسیای جنوب شرقی آن قدر از این شگفتی‌ها دارد که شمردنشان نیز سخت است. برای دیدن جاذبه‌های طبیعی مالزی نیازی نیست از شهرها و روستاهای این کشور خیلی دور بشوید، این جاذبه‌ها شامل سواحل بسیار زیبا، برخی از قدیمی‌ترین جنگل‌های بارانی استوایی، کوهستان‌ها، سواحل، جزیره‌های استوایی، دریاهای آبی و صخره‌های مرجانی بوده و بیشتر آن‌ها به طور غافل‌گیرکننده‌ای در دسترس بازدیدکنندگان قرار گرفته است.
اگر به دنبال آب‌های فوق‌العاده شفاف و شن‌های سفید هستید، در سفر خود به مالزی، مستقیم به جزایر Perhentian بروید. این جزایر در شمال شرق مالزی قرار گرفته‌اند و بهترین مکان برای لذت بردن از سواحل و غواصی هستند. اگر خوش‌شانس باشید، شاید لاکپشت‌های دریایی را نیز ببینید. بلندی‌های کامرون درست در قلب بخش غربی مالزی قرار گرفته‌اند و برای مزارع چای فوق‌العاده زیبایشان شهره هستند. اگر عاشق طبیعت هستید و نوشیدن چای در یک فضای آرامش‌بخش را دوست دارید نباید بازدید از این مکان را از بین ببرید. در تور مالزی می توانید به بازدید جاذبه هایی بروید که بسیار زیبا و پر از جاذبه می باشند
اشتراک گزارش تخلف

نظرات نظرات (0 )

نقاشی