http://mediashare.ir/
جاذبه های کمتر شناخته شده بانکوک - Blog - buralan - شبكه اجتماعي آشیون

ورود به سایت

نام کاربری:

رمز ورود:

جاذبه های کمتر شناخته شده بانکوک

35 بازدید  2017-09-27 13:44
در تور بانکوک می توانید به بازدید جاذبه‌هایی بپردازید که بسیار زیبا و دیدنی هستند. دراین مقاله شما را با جاذبه هایی آشنا خواهیم کرد که کمتر شناخته شده‌ هستند اما دیدن آنها ارزش دارد.
کانال های آبی بانکوک
اگر سوار قایق شوید و بر روی کانال های آبی در تور بانکوک ماجراجویی خود را آغاز کنید از تجربه این جاذبه پشیمان نخواهید شد. را بگردید تجربه ای منحصربفرد پیدا می کنید. هنوز هم در تایلند بسیاری از مردم از راه کانال های آبی و رودخانه ها رفت و آمد می‌کنند. بر روی این قایق ها می توانید قسمت های قدیمی شهر و مردم محلی تایلند را بیشتر بشناسید و از نزدیک آن ها را مشاهده نمایید. 
موزه ملی بانکوک
اگر به تاریخ و فرهنگ مردم تایلند علاقه دارید به شما توصیه می کنیم در تور بانکوک به بازدید موزه ملی بروید. موزه ملی بانکوک با مجموعه آثار تاریخی قدیمی و متنوع خود بزرگ ترین موزه تاریخی منطقه جنوب شرقی آسیا به شمار می رود.
ورزش رزمی موای تای در بانکوک
موای تای (Muay Thai) از ورزش های رزمی سنتی مخصوص کشور تایلند است که در آن چند ورزش رزمی مختلف با هم ترکیب شده است. هر هفته ورزشکاران این رشته با هم مسابقاتی را برگزار می کنند که تماشای آن ها برای علاقمندان به بازی های رزمی می تواند خیلی شاد و مهیج باشد. همه می توانند به تماشای این بازی ها بروند  پس اگر دوست داشتید،  چند ساعتی وقت بگذارید و خود را غرق در شور و هیجان نمایید.
اشتراک گزارش تخلف

نظرات نظرات (0 )

نقاشی