http://mediashare.ir/
چرا به کوالالامپور سفر کنیم ؟ - Blog - buralan - شبكه اجتماعي آشیون

ورود به سایت

نام کاربری:

رمز ورود:

چرا به کوالالامپور سفر کنیم ؟

34 بازدید  2017-09-27 14:03
گردشگران زیادی از کشور عزیزمان با تور کوالالامپور همراه می‌شوند، در ان مقاله به شما خواهیم گفت که چرا گردشگران به کوالالامپور سفر می‌کنند.
این منطقه تا سال 1941 تحت نظارت دولت بریتانیا بود و در سال 1942 به اشغال ژاپنی ها درآمد. این اشغال تا سال 1945 به طول انجامید و بعد از جنگ جهانی دوم دوباره بریتانیا در این منطقه حضور یافت. در سال 1946 دولت بریتانیا اتحادیه مالایا را رسما پذیرفت و در سال 1952 اولین انتخابات در این شهر برگزار گردید. سال 1957 اولین بار پرچم اهل ماله به علامت استقلال کشور از حاکمیت بریتانیا آزاد شد.
خرید یکی از اصلی ترین جاذبه های تور کوالالامپور به شمار میرود. خرید در کوالالامپور با قیمت‌های مناسب و حراج‌های بزرگ همراه است، از جواهرات و ابریشم تا ظروف آشپزخانه، البسه طراحان سرشناس و دستگاه‌های الکترونیکی. پرسه در بازارهای خیابانی تجربه‌ای پیش‌بینی نشده و لذت‌بخش می‌باشد. فروشگاه‌های بزرگ و مراکز تجاری بسیاری نیز در این شهر خواهید یافت که با توجه به آب و هوای گرم و شرجی کوالالامپور، لذت خرید شما را با تهویه مطبوع دو چندان می‌کنند. بازار‌های ارزان‌قیمت در روز‌های یکشنبه و فروشگاه‌های شیک منطقه بانگسار نیز بخشی دیگر از جاذبه‌های خرید تور کوالالامپور به شمار می روند. 
کوالالامپور به عنوان یک جامعه چند فرهنگی، بناهایی مرکب از معماری های استعماری، آسیایی و اسلامی دارد، به همراه مغازه ها و خانه های متعلق به پیش از جنگ که با افتخار در کنار برجهای دوقلوی پتروناس ایستاده اند؛ برج های دوقلویی که از بلندترین ساختمانهای جهان به شمار می روند.
اشتراک گزارش تخلف

نظرات نظرات (0 )

نقاشی