http://mediashare.ir/
سفر به سنگاپور - Blog - buralan - شبكه اجتماعي آشیون

ورود به سایت

نام کاربری:

رمز ورود:

سفر به سنگاپور

33 بازدید  2017-09-27 14:10
سنگاپور یکی از زیباترین کشورهای آسیایی است که به شما توصیه می‌کنیم در تور سنگاپور به بازدید آن بروید. سنگاپور کشوری منحصر به فرد است. برخلاف خیلی از مقصدهای گردشگری در آسیا، فصل مشخصی را نمی‌توان برای رفتن به تور سنگاپور انتخاب کرد؛ می‌توان گفت که تمام سال برای سفر به این کشور مناسب است. از آنجا که سنگاپور در 137 کیلومتری شمال خط استوا قرار دارد، آب و هوایش در طول سال وضعیت ثابتی دارد: رطوبت هوا بالا است و دمای هوا بین 26 تا 30 درجه سانتیگراد در تغییر است.
پاسخ سنگاپور به چشم لندن، ساخت یکی از بزرگترین چرخ و فلک‌های دنیا بوده و یکی از بهترین جاذبه های تور سنگاپور به شمار می رود. این چرخ و فلک حدود 170 متر ارتفاع دارد و منظره‌ای 360 درجه از منطقه اطراف Marina Bay را به گردشگران تور سنگاپور ارائه می‌دهد. از آن بالا می‌توان پیست فرمول یک را نیز مشاهده کرد.
اگر خرید کردن را دوست دارید، برای یک بار در طول زندگیتان هم که شده، باید به تور سنگاپور بروید. با داشتن صدها مرکز خرید و مال، سنگاپور یکی از پر جنب‌وجوش‌ترین و جذاب‌ترین قطب‌های خرید در آسیا است. سنگاپور بهشت خرید برای میلیون‌ها گردشگری است که در تور سنگاپور برای خرید همراه شده اند.
خیلی اوقات و برای بسیاری از افراد، بهترین زمان برای رفتن به تور سنگاپور با همزمانی با جشن‌ها و مراسم‌های این کشور مشخص می‌شود. این که بخواهید از شلوغی این فستیوال‌های بزرگ و پرهیجان دوری کنید یا این که به جمعیت ملحق شوید و در شادی و تفریح آن‌ها شریک شوید، جواب سوال بهترین زمان را برایتان مشخص می‌کند. سنگاپور معجونی شگفت‌انگیز از گروه‌های مختلف قومی و مذهبی می‌باشد  و کارگران خارجی بسیاری را در خود جای داده است، در نتیجه فستیوال‌ها و رویدادهای متنوع و رنگارنگی را مشاهده خواهید کرد.
اشتراک گزارش تخلف

نظرات نظرات (0 )

نقاشی