http://mediashare.ir/
جاذبه های تور کرابی - Blog - buralan - شبكه اجتماعي آشیون

ورود به سایت

نام کاربری:

رمز ورود:

جاذبه های تور کرابی

43 بازدید  2017-09-27 14:53
کرابی از زیباترین شهرهای کشور تایلند برای تجربه لحظاتی خوش در سواحل آفتابی، مراکز خرید مدرن و ده‌ها جاذبه طبیعی در تور کرابی است.
کوه پودا (Koh Poda): از محبوبترین مجمع الجزایر کرابی است که با قایق 25 کیلومتر تا آن راه است. چشم انداز زیبا از طبیعت و شن های نرم ساحل در کنار آب های گرم و شفاف آن را به بهشت غواصان در تور کرابی تبدیل کرده است.
جزایر فی فی (Phi Phi Islands) نمی توان از تایلند گفت اما حرفی از جزایر فی فی به میان نیاورد. جزایر فی فی، از دیدنی ترین جاذبه های نه فقط تایلند بلکه سرتاسر جنوب شرقی آسیاست که زیبایی حیرت انگیز در کنار آبهای خیره کننده، از آن یکی از بهترین مناظر طبیعی دنیا را ساخته .
خلیج فانگ نگا (Phang Nga Bay) یکی از بهترین مناطق گردشگری در سفر به کرابی خلیج فانگ نگا بی است که بیشتر تصاویری که از تایلند در مجلات و غیره دیده می شد، از همین خلیج است. در ضمن یکی از فیلم های معروف جیمزباند هم در این جزیره فیلمبرداری شده  که روستاهای بومی بخش جالبی از دیدنیهای فانگ نگا بی است که به شما توصیه می کنیم در تور کرابی حتما ازآن بازدید کنید.
غار وات تام سوا (Wat Tham Sua) از بهترین جاذبه هایی است که به شما توصیه می کنیم در تور کرابی به بازدید آن بروید. غارهای کرابی است که یکی از بناهای مذهبی تایلند را هم در دل خود دارد، برای رسیدن به یکی از اصلی ترین جاذبه های این منطقه که گفته می شود جای پای یکی از افراد مقدس و مورد احترام تایلندی هاست، باید 1277 پله نفس گیر را بالا بروید.
خلیج مایا (Maya Bay) هم در جزایر فی فی قرار گرفته و زیبایی های خاص خود را دارد. سواحل زیادی در دور و اطراف خود را دارد. این هم یکی دیگر از بهترین جاذبه های گردشگری کرابی است، جایی با سواحل شنی سفید نرم در کنار آب های روان و دنیا زیر آب حیرت اور که حتما باید بازدید نمایید.
اشتراک گزارش تخلف

نظرات نظرات (0 )

نقاشی